Choď na obsah Choď na menu
 


2. 4. 2017

30+30 (3. kolá)

30-30.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________

 

Organizátor: Športovo strelecký klub SNP Zvolen, ZV 0071

Disciplína: Športová pištoľ 30+30 - II. kolo

Miesto: Strelnica ŠSK SNP Zvolen-Sekier

Dátum: 20.5.2017

Hlavný rozhodca:  B 539 Jozef Gregáň

Meno  Klub 15 15 Otoč Spolu Poradie
             
Čeman Miroslav SNP Zvolen 141 138 270 549 1.
Dycha Ferdinand SNP Zvolen 138 137 269 544 2.
Pekár Pavel Urpín BB 136 138 254 528 3.
Malček Ivan SNP Zvolen 121 131 258 510 4.
Hoffbauer Milan SNP Zvolen 135 138 236 509 5.
Borgula Andrej SNP Zvolen 120 131 257 508 6.
Gregáň Jozef SNP Zvolen 131 130 242 503 7.
Kosmel Ivan SNP Zvolen 116 124 229 469 8.
Ivanovič Marián Zv. Slatina 135 131 201 467 9.
Nôta Emanuel SNP Zvolen 115 121 222 458 10.
Štubner Juraj SNP Zvolen 116 121 216 453 11.
Ďurčovič Oto VTJ Zvolen 79 109 127 315 12.
Francisci Július SNP Zvolen 118 118 0 236 13.
Raniak Dušan SNP Zvolen 112 95 27 234 14.
Rezník Peter SNP Zvolen 43 36 97 176 15.

_________________________________________________________________________________________

 

Organizátor: Športovo strelecký klub SNP Zvolen, ZV 0071

Disciplína: Športová pištoľ 30+30 - III. kolo

Miesto: Strelnica ŠSK SNP Zvolen-Sekier

Dátum: 26.8.2017

Hlavný rozhodca:  B 539 Jozef Gregáň

 

Meno

 Klub

15

15

Otoč

Spolu

Poradie

             

Dycha Ferdinand

SNP Zvolen

136

142

273

551

1.

Retti Emil

Magnum RS

135

136

275

546

2.

Pekár Pavel

Urpín BB

134

130

257

521

3.

Hoffbauer Milan

SNP Zvolen

134

140

241

515

4.

Malček Ivan

SNP Zvolen

129

120

241

490

5.

Kosmel Ivan

SNP Zvolen

120

121

245

486

6.

Lehovec Anton

ČKDT Poprad

125

131

217

473

7.

Nôta Emanuel

SNP Zvolen

120

126

227

473

8.

Gregáň Jozef

SNP Zvolen

124

125

221

470

9.

Ivanovič Marián

Zv. Slatina

127

128

214

469

10.

Bendík Miroslav

Magnum RS

120

124

223

467

11.

Čeman Miroslav

SNP Zvolen

135

133

179

447

12.

Poljovka Stanislav

SNP Zvolen

123

116

155

394

13.

Kišík Ján

SNP Zvolen

84

69

217

370

14.

Šťavina Štefan

SNP Zvolen

97

90

179

366

15.

Rezník Peter

SNP Zvolen

61

67

0

128

16.

_________________________________________________________________________________

 

                         !!! Priebežné poradie po 3. kolách !!!

 

 

Meno  Klub 1 2 3 4 Spolu Poradie 
               
Dycha Ferdinand SNP Zvolen 545 544 551   1640 1.
Čeman Miroslav SNP Zvolen 540 549 447   1536 2.
Gregáň Jozef SNP Zvolen 507 503 470   1480 3.
Kosmel Ivan SNP Zvolen 477 469 486   1432 4.
Ivanovič Marián Zv. Slatina 468 467 469   1404 5.
Nôta Emanuel SNP Zvolen 460 458 473   1391 6.
Réti Emil Magnum RS 544   546   1090 7.
Pekár Pavel Urpín BB   528 521   1049 8.
Hoffbauer Milan SNP Zvolen   509 515   1024 9.
Borgula Andrej SNP Zvolen 508 508     1016 10.
Malček Ivan SNP Zvolen   510 490   1000 11.
Štubner Juraj SNP Zvolen 453 453     906 12.
Raniak Dušan  SNP Zvolen 426 234     660 13.
Rezník Peter SNP Zvolen 241 176 128   545 14.
Lehovec Anton ČKDT Poprad     473   473 15.
Biensky Ivan SNP Zvolen 468       468 16.
Bendík Miroslav Magnum RS     467   467 17.
Francisci Július SNP Zvolen 200 236     436 18.
Poljovka Stanislav SNP Zvolen     394   394 19.
Kišík Ján SNP Zvolen     370   370 20.
Štavina Štefan SNP Zvolen     366   366 21.
Ďurčovič Oto SNP Zvolen   315     315 22.
Réti Marián  Magnum RS 315       315 23.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Minisniper 2017 (27.8.2017)