Choď na obsah Choď na menu
 


2. 4. 2017

Minisniper (3. kolá)

001minis.jpg

 

J U N I O R 

 

Organizátor: Športovo strelecký klub SNP Zvolen, ZV 0071

Disciplína: Minisniper - kategória Junior - I. kolo

Miesto: Strelnica ŠSK SNP Zvolen-Sekier

Dátum: 2.4. 2017

Hlavný rozhodca:  B 539 Jozef Gregáň

 

         Meno         Klub Čas 1. 2. 3. Spolu Poradie
               
Čeman Matúš SNP Zvolen 22 86 87 85 280 1.
Majer Matúš 0397 BB 24 80 54,5 67 225,5 2.
Kosec Matúš SNP Zvolen 18 75,5 40,5 37 171 3.
               

 

________________________________________________________________________________________

 

Organizátor: Športovo strelecký klub SNP Zvolen, ZV 0071

Disciplína: Minisniper - II. kolo

Miesto: Strelnica ŠSK SNP Zvolen-Sekier

Dátum: 27.5. 2017

Hlavný rozhodca:  B 539 Jozef Gregáň

 

        Meno         Klub Čas 1. 2. 3. 4. 5. Spolu Poradie
                   
Čeman Miroslav SNP Zvolen 36 49 90 43 33 32 283 1.
Lupták Milan ŠSK Brezno 30 50 70 43 34 40 267 2.
Rybovič Vladimír 059 BB 24 48 80 41 33 38 264 3.
Čeman Matúš - jr. SNP Zvolen 31 49 75 39 30 36,5 260,5 4.
Eibner Viliam ŠKP BB 20 50 70 44 35 38 257 5.
Béreš Ján ŠKP BB 24 54 70 32 24 39 243 6.
Bendík Miroslav Magnum RS 28 49 65 33 27 37 239 7.
Kortán Václav ŠSK Brezno 30 38 60 44 31 35 238 8.
Sliačan Dušan ŠSK Brezno 25 48 70 36 28 19,5 226,5 9.
Štubner Juraj SNP Zvolen 19 47 50 36,5 32 34 218,5 10.
Švingál Peter SNP Zvolen 16 43 50 44 20 38 211 11.
Kokavec Jozef SNP Zvolen 20 47 50 37 33 22,5 209,5 12.
Kosec Matúš - jr. SNP Zvolen 22 40 35 44 26 39 206 13.
Nôtová Terézia - jr. SNP Zvolen 29 42 60 28 13 32 204 14.
Ďurčovič Oto SNP Zvolen 24 35 45 43 23 21 190,5 15.
Zeman Peter SNP Zvolen 18 38 30 33 28 39 186 16.
Kišík Ján SNP Zvolen 30 45 45 36 10 19 185 17.
Nôta Emanuel SNP Zvolen 27 44 40 29 26 10 176 18.
Zelina Ladislav SNP Zvolen 17 42 20 26 29 27 161 19.
Kvietok Peter SNP Zvolen 28 44 35 29 10 12 158 20.
Kosec Jaroslav SNP Zvolen 24 32 25 27,5 13 17 138 21.
Novák Milan SNP Zvolen 21 31 25 17 9 17 120 22.
Ramšík Marek SNP Zvolen 0 39 20 18 13 29 119 23.

_____________________________________________________________________________________________

 

J U N I O R 

 

Organizátor: Športovo strelecký klub SNP Zvolen, ZV 0071

Disciplína: Minisniper - kategória Junior - II. kolo

Miesto: Strelnica ŠSK SNP Zvolen-Sekier

Dátum:  27.5. 2017

Hlavný rozhodca:  B 539 Jozef Gregáň

 

       Meno         Klub Čas 1. 2. 3. 4. 5. Spolu Poradie
                   
Čeman Matúš SNP Zvolen 31 49 75 39 30 36,5 260,5 1.
Kosec Matúš SNP Zvolen 22 40 35 44 26 39 206 2.
Nôtová Terézia SNP Zvolen 29 42 60 28 13 32 204 3.
                   

________________________________________________________________________________________

 

Organizátor: Športovo strelecký klub SNP Zvolen, ZV 0071

Disciplína: Minisniper - III. kolo

Miesto: Strelnica ŠSK SNP Zvolen-Sekier

Dátum: 27.8. 2017

Hlavný rozhodca:  B 535 Peter Zeman

 

        Meno 

       Klub

Čas

         

Spolu

Poradie

                   

Bendík Miroslav

Magnum RS

17

         

285

1.

Kortan Václav

ŠSK Brezno

12

         

260

2.

Majer Peter

0397 BB

13

         

255

3.

Čeman Miroslav

SNP Zvolen

20

         

250

4.

Kokavec Jozef

SNP Zvolen

5

         

249

5.

Ľupták Milan

ŠSK Brezno

10

         

249

6.

Jeriga Imrich

Triton Jesen.

11

         

247

7.

Lenčák Peter

Trenčín

17

         

243

8.

Barák Dávid

SABR

12

         

234

9.

Malček Ivan

VTJ Zvolen

12

         

230

10.

Čeman Matúš jr.

SNP Zvolen

14

         

220

11.

Kosec Matúš jr.

SNP Zvolen

13

         

218

12.

Rybovič Vladimír

0397 BB

1

         

214

13.

Majer Matúš jr.

0397 BB

16

         

214

14.

Béreš Ján

ŠKP BB

10

         

210

15.

Borgula Andrej

SNP Zvolen

19

         

204

16.

Barak Luděk

SABR

12

         

197

17.

Švingál Peter

SNP Zvolen

5

         

166

18.

Hámorský Miloš

SNP Zvolen

9

         

159

19.

Eibner Viliam

ŠKP BB

9

         

149

20.

Kvietok Peter

SNP Zvolen

9

         

144

21.

Nôtová Terezka jr.

SNP Zvolen

14

         

144

22.

Nôta Emanuel

SNP Zvolen

7

         

138

23.

Švantner Jaroslav

ŠSK Brezno

0

         

133

24.

Šťavina Štefan

SNP Zvolen

5

         

127

25.

Majer Igor ml.

Zvolen

16

         

119

26.

Ďurčovič Oto

SNP Zvolen

16

         

109

27.

Kosmel Ivan

SNP Zvolen

8

         

97

28.

Majer Igor st.

Zvolen

6

         

63

29.

Zeman Peter

SNP Zvolen

0

         

58

30.

 

 

J U N I O R 

 

Organizátor: Športovo strelecký klub SNP Zvolen, ZV 0071

Disciplína: Minisniper - kategória Junior - III. kolo

Miesto: Strelnica ŠSK SNP Zvolen-Sekier

Dátum:  27.8. 2017

Hlavný rozhodca:  B 535 Peter Zeman

 

       Meno 

       Klub

Čas

         

Spolu

Poradie

                   

Čeman Matúš

SNP Zvolen

14

         

220

1.

Kosec Matúš

SNP Zvolen

13

         

218

2.

Majer Matúš

0397 BB

16

         

214

3.

Nôtová Terezka

SNP Zvolen

14

         

144

4.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Minisniper (2.4.2017)