Choď na obsah Choď na menu
 


Cena Oslobodenia Zvolena

Výsledková listina
Regionálna strelecká liga z malokalibrových zbraní 2018
Cena Oslobodenia Mesta Zvolen
Organizátor: Športovo strelecký klub SNP Zvolen, ZV 0071
Disciplína: Športová pištoľ 30+30
Kategórie: Bez
Miesto: Strelnica ŠSK SNP Zvolen-Sekier
Dátum: 24.03.2018
                 
Meno Klub Nar. SSZ 15 15 Otoč Spolu Poradie
Dycha Ferdinand Dukla BB 1967   139 141 272 552 1.
Pekár Pavel Urpín BB 1960   134 133 267 534 2.
Réti Emil Magnum RS 1961 S03/0394 137 134 262 533 3.
Čeman Miroslav SNP Zvolen 1972 S08/07546 133 137 256 526 4.
Borgula Andrej SNP Zvolen 1979 S27/18475 125 121 266 512 5.
Švantner Jaroslav ŠK Brezno 1956   120 125 254 499 6.
Gregáň Jozef SNP Zvolen 1961 S07/06811 112 119 259 490 7.
Chovanec Vladimír ČKDT Poprad 1969 S17/14604 126 123 238 487 8.
Lehovec Anton ČKDT Poprad 1941 S00/00411 123 129 227 479 9.
Bendík Miroslav Magnum RS 1973   117 115 237 469 10.
Kosmel Ivan SNP Zvolen 1971   115 117 223 455 11.
Ivanovič Marian Zv. Slatina 1952 S02/0349 121 131 201 453 12.
Štubner Juraj SNP Zvolen 1953   110 123 190 423 13.
Kišík Ján SNP Zvolen 1988   103 91 220 414 14.
Rybovič Vladimír 0397BB 1952   98 110 203 411 15.
Šťavina Štefan SNP Zvolen 1958   95 113 194 402 16.
Šufliarsky Vojtech SNP Zvolen 1970   66 68 134 268 17.
Vajs Dušan SNP Zvolen 1961   16 72 154 242 18.
Francisci Július SNP Zvolen 1953 S21/13404 114 104   218 19.
                 
Disciplína: Velkorážny revolver, velkorážna pištoľ 15+15 
Kategórie: Bez
                 
Meno Klub Nar. SSZ 15 Otoč Spolu Poradie  
Dycha Ferdinand Dukla BB 1967   136 127 263 1.  
Réti Emil Magnum RS 1962 S03/0394 110 142 252 2.  
Čeman Miroslav SNP Zvolen 1972 S08/07546 117 128 245 3.  
Gregáň Jozef SNP Zvolen 1961 S07/06811 118 116 234 4.  
Borgula Andrej SNP Zvolen 1979 S27/18475 117 112 229 5.  
Bendík Miroslav Magnum RS 1973   117 107 224 6.  
Chovanec Vladimír ČKDT Poprad 1969 S17/14604 110 114 224 7.  
Kosmel Ivan SNP Zvolen 1971   109 104 213 8.  
Lehovec Anton ČKDT Poprad 1941 S00/00411 110 88 198 9.  
Švantner Jaroslav ŠK Brezno 1956   96 100 196 10.  
Mikula Martin Artemis ZV 1977   107 87 194 11.  
Rybovič Vladimír 0397BB 1952   96 75 171 12.  
Kmeť Jozef SNP Zvolen 1971   77 76 153 13.  
Tuček Martin SNP Zvolen 1983   60 85 145 14.  
Vajs Dušan SNP Zvolen 1961   85 58 143 15.  
Ponický Rastislav Artemis ZV 1989   49 67 116 16.  
Šufliarsky Vojtech SNP Zvolen 1970   50 49 99 17.  
Šťavina Štefan SNP Zvolen 1958   78   78 18.  
Vrana Marian SNP Zvolen 1984   32 20 52 19.  
Zvolenský Peter SNP Zvolen 1955       0 20.  
                 
Hlavný rozhodca: A 539 Jozef Gregáň