Choď na obsah Choď na menu
 


2. 10. 2018

Minisniper - priebežné výsledky po 3. kolách

Por. Priezvisko Meno Klub 1,2,3, kolo Spolu
           
1. Čeman Miroslav SNP Zvolen 259+288+303 850
2. Majer  Peter 0397 BB 290+272+285 847
3. Rybovič Vladimír 0397  BB 296+250+299 845
4. Béreš Ján ŠKP Brezno 262+266,5+289 817,5
5. Majer  Matúš 0397 BB 244+254+289 787
6. Lupták Milan ŠKP Brezno 265+225+285 775
7. Malček Ivan SNP Zvolen 205+269,5+299 773,5
8. Švantner Jaroslav ŠSK Brezno 208+250+282 740
9. Kokavec Jozef SNP Zvolen 205+267+261 733
10. Čeman Matúš SNP Zvolen 252+171,5+306 729,5
11. Eibner Viliam ŠKP BB 228+245+256 729
12. Sliačan  Dušan ŠSK Brezno 229+196,5+282 707,5
13. Kvietok  Peter SNP Zvolen 218+211,5+275 704,5
14. Šťavina Štefan SNP Zvolen 222+223+239 684
15. Kosmel Ivan SNP Zvolen 180+223,5+225 628,5
16. Hámorský Miloš SNP Zvolen 285+0+289 574
17. Kortán Václav ŠK Brezno 0+233+288 521
18. Kortán Alex ŠK Brezno 0+223,5+294 517,5
19. Nôta Emanuel SNP Zvolen 186+158,5+138 482,5
20. Kosec Matúš SNP Zvolen 236+198+0 434
21. Gnida Peter SNP Zvolen 115+114+191 420
22. Švingál Peter SNP Zvolen 209+201,5+0 410,5
23. Nôtová Terézia SNP Zvolen 0+213+177 390
24. Kišík Ján SNP Zvolen 188+201+0 389
25. Matušovič Ján SNP Zvolen 162+192,5+0 354,5
26. Ďurčovič Oto SNP Zvolen 145+199+0 344
27. Kmeť Jozef SNP Zvolen 133+204,5+0 337,5
28. Zelina Ladislav SNP Zvolen 158+148+0 306
29. Štubner Juraj SNP Zvolen 141+151,5+0 292,5
30. Sýkora Juraj SNP Zvolen 141+149+0 290
31. Jeriga Imrich Triton Jesen. 285+0+0 285
32. Kucej Jozef SKS BA 0+0+284 284
33. Lakotová Andrea SNP Zvolen 0+114+148 262
34. Ramšík Marek SNP Zvolen 253+0+0 253
35. Lenčák Peter ŠKP Košice 249+0+0 249
36. Jerigová Gabriela Triton Jesen. 247+0+0 247
37. Borgula Andrej SNP Zvolen 246+0+0 246
38. Hano Juraj SNP Zvolen 76+164,5+0 240,5
39. Biensky Ivan SNP Zvolen 0+231+0 231
40. Šufliarsky Vojtech SNP Zvolen 0+0+215 215
41. Majer  Igor ml. SNP Zvolen 204+0+0 204
42. Šufliarsky Filip SNP Zvolen 0+200+0 200
43. Molnár Marek SNP Zvolen 188+0+0 188
44. Dycha Ferdinand SNP Zvolen 183+0+0 183
45. Kortán Milan ŠKP Brezno 166+0+0 166
46. Majer  Igor   166+0+0 166
47. Štefanka Jozef SNP Zvolen 155+0+0 155
48. Zelina Ladislav SNP Zvolen 0+148+0 148
49. Meloš Vladimír SNP Zvolen 0+116,5+0 116,5
50. Novák Milan SNP Zvolen 0+113+0 113
51. Lakotová Stanislava SNP Zvolen 0+0+112 112
52. Daxner Dušan SNP Zvolen 106+0+0 106
53. Kmeť Michal SNP Zvolen 0+0+103 103
54. Jurčiak Peter SNP Zvolen 90+0+0 90

 

Poznámka: Súťažiaci strelci zvýraznení červenou farbou sú juniori.