Choď na obsah Choď na menu
 


Minisniper I. kolo, VC Oslobodenia Zvolena

                                                           Výsledková listina I. kolo minisniper   
                                  Veľká cena Oslobodenia mesta Zvolen
                                                                        Regionálna strelecká liga z malokalibrových zbraní 2018
                     
  Organizátor: Športovo strelecký klub SNP Zvolen, ZV 0071              
  Disciplína: Minisniper  I. kolo      
  Kategórie: Bez                  
  Miesto: Strelnica ŠSK SNP Zvolen-Sekier              
  Dátum: 07.04.2018      
                     
Poradie Priezvisko Meno Klub Čas pol. 1. pol. 2. pol. 3. pol. 4. pol. 5. Spolu
1. Rybovič Vladimír 0397  BB 16 45 50 80 50 55 296
2. Majer  Peter 0397 BB 20 40 50 75 50 55 290
3. Hámorský Miloš SNP Zvolen 15 50 40 80 40 60 285
4. Jeriga Imrich Triton Jesenské 20 50 50 55 50 60 285
5. Lupták Milan ŠKP Brezno 15 35 40 85 40 50 265
6. Béreš Ján ŠKP Brezno 17 50 45 75 40 35 262
7. Čeman Miroslav SNP Zvolen 19 50 30 70 30 60 259
8. Ramšík Marek SNP Zvolen 13 45 30 65 50 50 253
9. Čeman Matúš SNP Zvolen 12 35 40 65 50 50 252
10. Lenčák Peter ŠKP Košice 19 35 40 70 30 55 249
11. Jerigová Gabriela Triton Jesenské 22 50 30 65 40 40 247
12. Borgula Andrej SNP Zvolen 21 30 45 65 40 45 246
13. Majer  Matúš 0397 BB 14 50 40 60 30 50 244
14. Kosec Matúš SNP Zvolen 16 40 40 65 30 45 236
15. Sliačan  Dušan ŠSK Brezno 19 30 50 50 40 40 229
16. Eibner Viliam ŠKP BB 8 25 45 50 50 50 228
17. Šťavina Štefan SNP Zvolen 17 30 30 60 40 45 222
18. Kvietok  Peter SNP Zvolen 13 25 35 45 50 50 218
19. Švingál Peter SNP Zvolen 14 30 30 55 30 50 209
20. Švantner Jaroslav ŠSK Brezno 3 15 50 55 30 55 208
21. Malček Ivan SNP Zvolen 15 25 30 55 40 40 205
22. Kokavec Jozef SNP Zvolen 15 30 40 40 40 40 205
23. Majer  Igor ml. SNP Zvolen 19 40 20 60 30 35 204
24. Kišík Ján SNP Zvolen 18 30 30 40 30 40 188
25. Molnár Marek SNP Zvolen 13 0 30 40 50 55 188
26. Nôta Emanuel SNP Zvolen 16 35 40 70 10 15 186
27. Dycha Ferdinand   13 10 45 45 40 30 183
28. Kosmel Ivan SNP Zvolen 15 30 35 35 20 45 180
29. Kortán Milan ŠKP Brezno 16 20 20 50 40 20 166
30. Majer  Igor   16 25 25 50 20 30 166
31. Matušovič Ján SNP Zvolen 17 15 15 40 40 35 162
32. Zelina Ladislav SNP Zvolen 18 30 25 45 10 30 158
33. Štefanka Jozef SNP Zvolen 15 5 5 50 50 30 155
34. Ďurčovič Oto SNP Zvolen 20 0 20 50 30 25 145
35. Sýkora Juraj SNP Zvolen 16 10 15 50 30 20 141
36. Štubner Juraj SNP Zvolen 11 5 15 35 40 35 141
37. Kmeť Jozef SNP Zvolen 8 15 20 35 30 25 133
38. Gnida Peter SNP Zvolen 15 10 25 25 10 30 115
39. Daxner Dušan SNP Zvolen 16 10 20 45 0 15 106
40. Jurčiak Peter SNP Zvolen 20 5 0 30 20 15 90
41. Hano Juraj SNP Zvolen 16 15 15 30 0 0 76
                     
  Hlavný rozhodca: Zeman Peter A 535